Życie Bez Ograniczeń

30 Kwietnia 2015 roku  na Poznańskim stadionie INEA odbyła się wielka impreza „Życie Bez Ograniczeń” zorganizowana przez Milewski i Partnerzy.
Event był niesamowity od Mówców przez taniec, śpiew oraz sztukę „Kolory Nadziei”.
Energia dopisywała na każdym kroku. Prelegenci przekazywali swą wiedzę jak i doświadczenie życiowe w niesamowity sposób. Nie obyło się bez łez czy śmiechu.

Jak nauczył nas Trener Mentalny Jakub B. Bączek, czasem zastąpienie jednego słowa może całkowicie odmienić losy dalszych działań.
Piszę tu o sytuacji mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn z 2014 roku. Gdy było losowanie przeciwników i media nazwały naszą grupę „GRUPA ŚMIERCI” i nagle posypały się  niemiłe komentarze, oraz ciężkie chwile wystarczyło zmienić nazwane „Grupa ŚMIERDZI” aby od razu na twarzy pokazał się  uśmiech i siła do dalszego działania.

Innym przypadkiem dobrego podejścia byli Les Brown oraz Łukasz Jakóbiak.
Obydwaj na przykładach ze swego życia pokazywali, że  „Jeśli ni wejdzie się drzwiami, trzeba wejść oknami” a odmowę nie odbierać jak porażka, lecz jako sukces i myśleć nad kolejnym pomysłem zrealizowania celu.

Nick Vujicic, Łukasz Milewski oraz Małgorzata Malicka pokazali jak podnieść się  z ciężkich sytuacji jakie sprawia nam życie. Udowodnili że ból można przekształcić w sukces.

Podczas przerw organizatorzy zadbali o to, by czas również minął mile. Przykładem tego są wystąpienia muzyczne Artem Furman i Jakuba Jonkisz, pokaz musicalu Kolory Nadziei” czy inne występy młodych artystów.

Nie mogę zaponie również o gali  konkursu zorganizowanym przez organizatorów na spełnienie marzeń przyjaciół czy rodziny.  Ten gest odmienił  i to dosłownie życie wielu osób, Był to wspaniały gest Milewskiego i Partnerów oraz sponsorów.
Cała impreza przebiegła sprawnie. Wychodząc z obiektu czuło się pozytywną energię towarzyszącą przez bardzo długi czas.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=xwrQSA8gR-M[/embedyt]

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=5wYJplOvOZE[/embedyt]

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.