Tańszy ROAMING w UE już od 15 czerwca!

ROAMING UE 2017: CENNIK, OD KIEDY ZMIANY? Roaming UE od 15 czerwca maksymalna stawka hurtowa opłaty za rozmowę telefoniczną w roamingu spadnie z 0,05 euro za minutę do 0,032 euro. Stawki za SMS zostaną obniżone z 0,02 euro do 0,01 euro. Z kolei za 1 GB transferu danych zapłacimy 7,75 euro, nie jak dotychczas 50 euro. Co prawda porozumienie na temat roamingu w UE 2017 zawarte przez negocjatorów, musi być formalnie przyjęte przez Parlament Europejski oraz rządy krajów członkowskich Unii Europejskiej, to jest to jednak tylko formalność. W efekcie już od połowy czerwca wysyłając sms-y zza granicy ,prowadząc rozmowy przez telefon komórkowy lub wysyłając zdjęcia przez Facebooka, nie będziemy musieli się ograniczać ani trzymać za portfel. ROAMING UE 2017: ZMIANY! Będzie taniej w Unii Europejskiej.

 

 

Oferty poszczególnych operatorów będą się jednak różnić. Oferta Orange, Plus, T-Mobile, Play, Cennik w roamingu, której sieci będzie najbardziej opłacalny? Wiele zależy od posiadanego abonamentu.

Dokładne szczegóły w regulkaminach operatorów komórkowych.
ŹRÓDŁO:
http://www.dziennikzachodni.pl/technologie-i-gry/a/roaming-ue-2017-od-15-czerwca-nowy-cennik-plus-orange-tmobile-play-roaming,11751408/

ŹRÓDŁO FOTO:
http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/lambo/2015/10/fin-del-roaming.jpg

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.