Dni Góry 2017

W dniach 30 czerwca – 2 lipca na stadionie   w Górze odbyła się impreza „Dni Góry”. Mieszkańcy, jak i przybyli goście mogli wziąć udział w przygotowanych przez organizatorów zabawach, pokazach i plenerowych imprezach.

Pierwszego dnia ludność miasta i okolic brali udział w zabawach na płycie stadionu. Na kolejny dzień już od samych godzin porannych można było wziąć udział w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego, którego nagrodą był Puchar Burmistrza Góry. Dla osób szukających większych wrażeń przewidziany był również turniej Otwartych Zawodów w Strzelectwie Myśliwskim również o Puchar Burmistrza Góry.

Już od godzin popołudniowych młodzież i dzieci z rodzicami mogli brać udział w przygotowanych dla nich m.in. karuzelach, trampolinach, autach wodnych, samochodów elektrycznych i wielu innych atrakcjach, które znajdowały się na stadionie OKF w Górze.

Również w tym miejscu, w specjalnie wydzielonej strefie znajdowała się scena, na której wystąpili przed oficjalnym otwarciem święta działający przy Domu Kultury w Górze Big Band prowadzony przez Arkadiusza Gustawa.
Następnie na scenie wystąpili bracia Sikorscy.

Oficjalnego otwarcia Dni Góry 2017 dokonała Pani Irena Krzyszkiewicz – Burmistrz Góry wraz z Posłem na Sejm RP Stanisławem Huskowskim. Do tego grona  niespodziewanie dołączyli Jeremi i Artur Sikorscy.

Kolejnymi gwiazdami, którzy zaszczycili Górowskich mieszkańców był zespół  Masters. Nie zabrakło tu hitów takich jak „Żono Moja” „Jeden uśmiech jej” i wielu innych.
Ostatnim zaproszonym zespołem dnia sobotniego był Golec uOrkiestra. Bracia Paweł i Łukasz nie dali się chwilowemu deszczowi, wręcz przeciwnie udało im się stworzyć niezapomnianą atmorosfere.

Imprezę taneczną do późnych godzin nocnych poprowadził Adrian Kasprzak – DJ ADIKOMP.

Ostatniego dnia trzydniowego święta mieszkańcy mogli usłyszeć wykonania utworów przez taki zespół jak Metrum Reni & Marco, który bardziej  znają  starsi mieszkańcy.

Drugim zespołem, który zaprezentował się na górowskiej scenie był lokalny Zespół Staler, Trzecim zespołem, a dokładniej pisząc artystą był Mesejah. Artysta zgromadził przed sceną wielką ilość fanów, którzy razem z nim śpiewali utwory takie jak „Każdego dnia” „Lepsza Połowa” i wiele innych.

Ostatnim zespołem który kończył Dni Góry oraz zgromadził największą liczbę fanów był Zespół Perfect. Widownia wspólnie z liderem zespołu – Grzegorzem Markowskim zaśpiewała znane utwory, takie jak „Autobiografia”, „Ale w koło jest wesoło”, czy „Kołysanka dla nieznajomej”. Po koncercie odbyła się zabawa taneczna, która ostatecznie zamknęła święto Dni Góry 2017.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.