Yanosik wspiera młodych kierowców

Dziś temat inny niż zwykle. Nie jest też on reklamą, a moją opinią.
Jako świeży kierowca posiadający 20% zniżki na OC oraz niemający wielkich kokosów by od ręki zakupić OC postanowiłem wypróbować ofertę inną niż wszystkie.
Do rzeczy.
Chodzi o Yanosika, a dokładniej ubezpieczenie OC, na które natrafiłem przypadkiem. Jednak od początku.

Szukając alternatywy dla drogich nawigacji oraz nie oszukujmy się ograniczeń prędkości natrafiłem na aplikację mobilną Yanosik. Początkowo aplikacja była wykorzystywania do „zapobiegania” zbierania punktów przez kierowców, gdyż oprócz aktualnych dróg jej udogodnieniami są uzupełniane przez administratorów i samych użytkowników aktualne sytuacje na drogach m.in. wypadki, korki, fotoradary czy nawet kontrole prędkości.

Do sedna. Firma, chcąc odciąć się od złego wykorzystania aplikacji, wymyśliła system jedyny w Polsce, dzięki któremu zyskać mogą kierowcy z długim stażem prawa jazdy, jak i ci z krótk

im. Chodzi tu o wykorzystanie danych z trasy i porównania jej ze znakami, pisząc prościej: kierowca jadący zgodnie z przepisami ruchu drogowego, zyskuje dodatkową zniżkę na OC, o ile wykupi ją poprzez aplikację w wyznaczonym terminie. Im lepiej jeździmy, tym mamy lepszą ofertę. Dosłownie, sprawdziłem na podstawie rankomatu inne oferty. To nie wszystko. Twórcy systemu zadbali o rozłożenie na raty płatności za OC bez dodatkowych procentowych opłat! Oczywiście jest haczyk. Trzeba być terminowym. Jeżeli spóźnimy się z płatnością wtedy doliczony zostanie procent zgodnie z warunkami umowy.

Jest też i dobra wiadomość. Stworzono system automatycznego pobierania płatności, dzięki czemu świeży kierowcy, zamiast płacić całą sumę od razu mogą ją rozłożyć nawet na 12 rat bez dodatkowych opłat.

Jedynym minusem, jaki zauważyłem, jest załatwianie wszystkiego poprzez maile. Da się dodzwonić do firmy, ale to wymaga czasu i przełączania między działami.

Reasumując,
Jadąc bezpiecznie możemy liczyć na korzyści w postaci większych zniżek za OC i płatności nawet w 12 ratach bez dodatkowych kosztów.

 

Dokładniej opisane jest to na stronie internetowej pomysłodawcy:
https://payhowyudrive.pl/?gclid=Cj0KCQiA4bzSBRDOARIsAHJ1UO4urGV_9OCmmETO9q3oxfVqithVX4B0DhS8rEh2fiBH0wUHI0kQ3vQaAvr7EALw_wcB

 

Dołączam scan dla potwierdzenia moich słów. Oczywiście bez nr rej samochodu i nazwy użytkownika.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.