Redaktor Naczelny

  O mnie – Krzysztof Rzeszutko

Co byś chciał tutaj przeczytać? Hmm?

Większość blogerów pisze na stronie „o mnie” o… sobie, swoich zainteresowaniach, pasji, celu bloga. I wiesz co? Ja napiszę o tym samym.

Kim jestem?

Krzysztof  Rzeszutko. Tak się nazywam.

W tej chwili jestem szczęśliwym człowiekiem dążącym do wyznaczonych celów.

 

Prowadzę od kwietnia 2009 roku własną stronę internetową na której właśnie jesteś. Portal przez lata zmieniał się i nadal będzie się zmieniał aby nabrał ostatecznej formy połączenia mych pasji oraz pracy. Przeglądając ten blog i inne moje serwisy, poznasz lepiej, czym się dokładnie zajmuję.

Czym się interesuję i pasjonuję?

Mam różne zainteresowania. Czasem sam się zastanawiam skąd tyle różności w mym świecie. Oczywiście dsc_0302podstawą jest ebiznes. Co prawda w  dzień pracuje stacjonarnie,  jednak po nocach  dokształcam się przed monitorem. To moje życie, pasja, i w przyszłości dochód.

Poza tym, pasjonuje mnie człowiek – wcześniej interesowałem się mocno psychologią.  Nawet miałem okazję uczenia się neurolingwistyki. Jednak to nie dla mnie. O wiele bardziej cenie sobie  eventy motywacyjne, na które chętnie uczęszczam oraz sam taki właśnie piszę.

Pasjonuje mnie także wolontariat.  Jak to powiedział Seneka  „Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere” Musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie. Kieruję się przez życie właśnie tą sentencją.

zdjecie-0017-1024x768Ktoś kiedyś również powiedział  „aby być spełnionym należy też pomóc spełniać się innym”.  Dlatego też  kolejnym etapem w mym życiu jest fakt dokształcania siebie, aby moja wiedza pomogła w przyszłości komuś innemu. By ta osoba pomogła komuś następnemu.

Czasem zdarzy mi się być ukutym przez „komara” w sumie już ukuty byłem z 18 razy. Jednak cieszę się z tego, gdyż może moja krew czy osocze komuś pomoże.

Pasjonuje mnie również anime. Czyli Japońskimi filmami animowanymi. Ktoś może powiedzie, iż są to baki. Może i jest animacja jednakże często w tych „bajkach” jest więcej doświadczenia życiowego niż w niejednym amerykańskim filmie.  Skoro już o anime wspomniałem, to chyba nikogo nie zdziwi iż  baśnie i bajki również nie są mi obce.  Powód? Ten sam co w anime.

Ostatnio nowym hobby stało się bieganie. Orócz duszy i ciało trzeba trenować, a o tym ostatnio troszkę zapomniałęm. Dlatego też nowa pasja, Systematyczne bieganie i siłka.

Jak każda osoba uwielbiam podrózować. Jest to część,  która łączy się z każdym elementem mego życia. Począwszy od Pisarstwa kończąc na emarketingu..

Cel bloga KrztsztofRzeszutko.pldsc_0152b

To proste: inspiracja oraz prywatny blog. Będę rozwijał tego bloga tak by moje wpisy były inspiracją dla Ciebie czytelniku. Stworzę z niego niezastąpione źródło informacji  z różnych dziedzin, jednakże posegregowanych by wszystko trzymało się całości. Po prostu na blogu przekaże siebie. Brzmi dziwnie? I tak ma brzmieć, bo wszystko co dziwne, nieosiągalne dziś jutro będzie normalnością.

I co teraz?

Zastanów się: co ogranicza Mnie (znaczy Ciebie) od spełnienia marzeń? Jak znajdziesz odpowiedź to nie wahaj się poświęcić by zmierzać do swej pasji. Ja tak robię. I mogę Ci zagwarantować: warto, bo satysfakcja jest niewiarygodna.

Nie będę rozpisywał się tutaj nad zaletami i wadami prowadzenia takiego życia Jak tu jesteś i tak prawdopodobnie już zdecydowałeś się  zacząć działać. Doskonale! Zatem:

  • śledź bloga
  • zapisz się na Newslettera
  • Polub fanpage
  • Działaj

Pozdrawiam Cię

Krzysztof Rzeszutko